Gosia Zabokrzycka

Cześć! Miło, że zaglądacie, więc kulturalnie się przedstawię:) Nazywam się Gosia Zabokrzycka, pochodzę i mieszkam we Wrocławiu, z wykształcenia jestem socjologiem, na co dzień pracuję w tematyce bliskiej HR, a prywatnie i chyba od zawsze jestem niepoprawnym łakomczuchem. Obiektywem staram się upamiętniać miłe chwile, a że uwielbiam dobrze, estetycznie i kolorowo zjeść, fotografuję to, co przyrządzę a przepisy dość skrupulatnie staram się odnotowywać na blogu  Trawka Cytrynowa. Zdarza mi się również biegać z aparatem, przede wszystkim za dziećmi. 🙂

Fotografem stałam się trochę przez przypadek, bo fotografia stanowiła i stanowi dla mnie przede wszystkim hobby. Znaleźli się jednak śmiałkowie, którzy po obserwacji prac na moim blogu, zaproponowali prowadzenie sesji zdjęciowych czy też napisanie artykułów, przepisów wraz ze zdjęciami. Dzięki nim mam możliwość zaprezentowania tego portfolio.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami. Moim konikiem jest fotografia i stylizacja kulinarna a także fotografia dziecięca. Każdą z nich traktuję inaczej – tą pierwszą stylizuję, ale tak, żeby nie traciła na naturalności  a sprawiła, żebyśmy po prostu stali się głodni. Jeśli chodzi o fotografię dziecięcą, to stawiam na naturalność – dzieci są tak piękne same w sobie, że nie potrzebują żadnych dodatków. Uwielbiam fotografię naturalną, grę światła dziennego, ale zdarza mi się fotografować z oświetleniem studyjnym. Realizowałam zlecenia zarówno jako fotograf, jak również tylko i wyłącznie stylista. Do każdej oferty podchodzę indywidualnie.

Z zakresu fotografii i stylizacji prowadzę również warsztaty. Prowadziłam również warsztaty z zakresu fotografii mobilnej. Na życzenie chętnie zaprezentuję referencje od organizatorów i kursantów.

Zapraszam do kontaktu.

Gosia